Pierwsze warsztaty w Collegium Da Vinci

To był niesamowity piątek dla naszych Odkrywców! Dzień niezapomnianych wrażeń podczas pierwszych warsztatów w Collegium Da Vinci, które rozpoczęły nasz dwuletni unijny projekt „Podróż w przyszłość”. Głównym celem projektu jest zabranie dzieci w pasjonującą podróż po zawodach przyszłości. Chcemy pokazać dzieciom, jak ważna i wspaniała może być nauka i jakie ciekawe zawody mogą zdobywać w przyszłości.
Na uczelni odbędzie się w sumie 7 ciekawych warsztatów, a w ten piątek nasze 3 grupy przedszkolaków uczestniczyły w warsztatach: „Nowe zawody związane z mediami”, „Cyberbezpieczny przedszkolak” i „Praca z telefonem”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem brały aktywny udział w warsztatach! Jesteśmy z nich bardzo dumne!!!
O szczegółach naszego wyjątkowego projektu można tez poczytać na naszej stronie w zakładce Projekt Unijny.