„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków’’

Przedszkolaki z grupy Ptaszków i Leśnych Jagódek uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru Wielkiego w Poznaniu.
Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków’’ w wykonaniu profesjonalnego baletu-aktorów oraz rozbudzanie zainteresowań teatralnych dzieci i uczenie się kultury odbioru sztuki.
Dzieci obejrzały uroczy, mądry, zabawny i wzruszający spektakl. Z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziły pełną przygód opowieść .
Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.
Efektem wycieczki jest rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu w teatrze. Dzieci nauczyły się również kulturalnego odbioru sztuki oraz bezpiecznego zachowania podczas jazdy autokarem.