Zaproszenie dla absolwentów na uroczyste zakończenie roku

Kochani Absolwenci!
Już wkrótce kolejna okazja do spotkania w przedszkolnym gronie! Zapraszamy Was bardzo gorąco na plenerową, rodzinną Olimpiadę z okazji zakończenia roku przedszkolnego, która odbędzie się za niecałe 2 tygodnie, w piątek 15 czerwca od godz. 16.00 do ok. 19.00 na terenie sportowym w Antoninku (to samo miejsce, jak w ubiegłym roku). W tym roku hasłem imprezy jest „Umiem pomagać”, co jest związane z naszym całorocznym projektem „Ja człowiek”. W programie również rodzinna sztafeta, turniej piłki nożnej, do którego zapraszamy panów, wspólne ognisko oraz pokazy tańca naszych przedszkolaków i absolwentów. Będzie nam bardzo miło znów się z Wami spotkać! Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w imprezie mailem na adres: biuro@przedszkolewzielincu.pl lub SMS em na numer telefonu przedszkolnego: 534 264 773. Do zobaczenia!!!