Wielkanocne warsztaty charytatywne dla Huberta

Jak co roku na Wyspie Odkrywców spotkaliśmy się całymi rodzinami, by wspólnie spędzić czas i przygotować się do nadchodzących Świąt. Ale tym razem towarzyszył nam jeszcze dodatkowy cel. Postanowiliśmy wspomóc naszego kolegę Huberta, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i potrzebuje ciągłej i intensywnej rehabilitacji. Wykonaliśmy więc mnóstwo wielkanocnych ozdób (pisanek, wiosennych kwiatów i wianków, koszyczków świątecznych i oczywiście słodkich mazurków), które następnie sprzedaliśmy na kiermaszu. W ten sposób połączyliśmy to co lubimy najbardziej-wspólną, rodzinną zabawę i pomoc dla naszych bliskich!

Dziękujemy za wielkie serce!

Serdecznie dziękujemy wszystkich dzieciom, rodzicom i nauczycielom naszego przedszkola za udział w warsztatach wielkanocnych. Państwa poświęcony czas, praca podczas warsztatów i wsparcie finansowe są pięknym gestem wielkiej wrażliwości i życzliwości dla potrzebujących. Podczas warsztatów, które odbyły się we wspaniałej, ciepłej, rodzinnej atmosferze udało się nam zebrać 982 zł dla Hubercika. Dziękujemy!!!!!!