Wieczór z bajką

17 listopada, w popołudniowy jesienny piątek, nasza Wyspa Odkrywców zamieniła się w klimatyczny, bajkowy świat Jana Brzechwy. A to za sprawą tradycyjnie już odbywającego się w tym czasie, Wieczoru z Bajką, podczas którego mogliśmy oglądać nieprzeciętne rodzinne prezentacje bajek i wierszy. Tym razem wieczór rozpoczął się od historii Jana Brzechwy przedstawionej przez naszych Zerówkowiczów dających popis pięknego czytania! Chwilę później na scenę wpadły marchewka, kalarepa, groch, pietruszka i inne warzywa – to Ptaszki i Leśne Skrzaty w prezentacji „Na straganie w dzień targowy”. Kolejne, rodzinne inscenizacje, w tym też wystąpienia naszych absolwentów, przypominały o wielkich szlagierach Brzechwy: „Żaba”, „Pomidor”, „Żuk”, „Kwoka”, „Kłamczucha”, „Ciotka Danuta” i wiele innych. Dziękujemy za wszystkie piękne prezentacje!