Wieczór z bajką

W tym roku każda z grup przygotowała przepiękne przedstawienie dla licznej widowni. Grupa maluchów rozpoczęła nasz Wieczór z Bajką insceniuzując dzieła Jana Brzechwy pt. „Żuk” oraz „Kwoka”. Średniaki przygotowały wystąpienie pt. „Jesień w lesie”. Dzieci wzorowo zaśpiewały piosenki, zaprezentowały tańce, a także wcieliły się w role recytując przy tym pięknie wiersze. Starszaki przeniosły nas do krainy bajek prezentując kultowe postaci: Królewnę Śnieżkę i 7 Krasnoludków, Czerwonego Kapturka, czy Jasia i Małgosię. Licznym wierszykom i pięknie przygotowanym tańcom wraz z piosenkami nie było końca. Zerówka wystawiła „Kwokę” oraz „Kaczkę Dziwaczkę” Jana Brzechwy. Przygotowała także układ taneczny do piosenki „Na Wyspach Bergamutach” a na zakończenie naszego Wieczoru z Bajką odbył się poczęstunek. Każdy przedszkolak sam przygotował sobie pyszną kanapkę na kolację

Chcielibyśmy serdecznie Państwu podziękować za przygotowanie dzieci do występów i mamy nadzieję, że na kolejnym Wieczorze z Bajką będą mieli Państwo możliwość zobaczenia wszystkiego na żywo.

Poniżej znajduje się link do filmiku całej imprezy
https://youtu.be/LfUZRA1cFmI