Rodzinny Piknik Integracyjny „PYRA” – Zaproszenie

Kochani Absolwenci,
już wkrótce będzie kolejna okazja na wspólne spotkanie!
Zapraszamy Was bardzo gorąco na Rodzinny Piknik Integracyjny „PYRA”, który odbędzie się 27 września (czwartek) od godz. 16.30 w miejscu Wam dobrze znanym ;-), na polanie przy Leśniczówce w Zielińcu. W programie jak zawsze wiele atrakcji: poszukiwanie ziemniaków, ziemniaczane cudaki-kartoflaki, bajka o pyrze, rzeźbienie w ziemniakach, i oczywiście wspólne biesiadowanie przy ognisku przy ziemniaczanym, pysznym menu 😉
Mamy nadzieję, że się z Wami znów spotkamy!
Prosimy o potwierdzenie obecności sms-em na numer telefonu: 536 264 773 lub mailem: biuro@przedszkolewzielincu.pl do 26 września (środa) do godz. 12.00.
Czekamy na Was!!!

https://www.facebook.com/events/287508692068676/