Pomóżmy Hubertowi

Hubert jest wcześniakiem, urodził się w 30 tygodniu ciąży bliźniaczej, ważył kilogram. W czasie porodu wylewy krwi uszkodziły mózg Hubercika. Gdy miał niecałe 2 latka lekarze potwierdzili Dziecięce Porażenie Mózgowe – hemiplegia lewej części ciała. W październiku 2017r stan Huberta znacznie się pogorszył, zdiagnozowano diplegię – porażenie Czterokończynowe. Hubercik ma obecnie 3,5 roku, jest pogodnym, radosnym dzieckiem, chętnie bawi się z kolegami z przedszkola i dwójką swoich braci. Hubert potrzebuje codziennej rehabilitacji ruchowej z fizjoterapeutą i logopedą, terapii Integracji Sensorycznej oraz terapii rąk, które pomagają mu w osiągnięciu jak największej sprawności. Zbiórka z 1% daje nam szansę na zorganizowanie intensywnych turnusów rehabilitacyjnych i dodatkowych zajęć. Dziękujemy za każde wsparcie. Jest bezcenne!