Nocowanko

20 października odbyło się nocowanko najstarszych Odkrywców. Rozpoczęło się od słodkiego podwieczorku czyli ciepłych gofrów z dodatkami. Kiedy nasze brzuszki były już pełne wybraliśmy się na nocne podchody. Zaopatrzeni w latarki, odblaski i ciepło ubrani ruszyliśmy na powitanie przygody. Po drodze było wiele znaków i zadań, które musieliśmy wykonać aby dotrzeć do celu. Udało się! Na końcu naszej drogi czekała na nas niespodzianka. Ale to nie koniec atrakcji. Po powrocie do przedszkola odbyła się piżamowa dyskoteka z kulą świetlną i bitwą na poduchy. Po pysznej kolacji ciocie zaprosiły nas do przedszkolnego kina. Oczywiście był też uwielbiany przez dzieci popcorn. Rano kiedy wszyscy już się obudzili zjedliśmy płatki z ciepłym mleczkiem a chwilę później zaczęli odbierać nas rodzice. Leśne Skrzaty planują już kolejną nockę w przedszkolu. Dziękujemy naszym dzielnym ciociom, które przez całą noc nad nami czuwały.