Maj na Wyspie Odkrywców

Maj na Wyspie Odkrywców przebiegał pod hasłem ,,Polska moja ojczyzna”. Ważnym wydarzeniem był także Dzień Matki. Dbałość o wszechstronny rozwój dziecka, między innymi poprzez kształtowanie poczucia tożsamości kulturowej, lokalnej i narodowej, postaw patriotycznych, rozbudzanie zainteresowania kulturą regionu i życiem lokalnym jest bardzo istotne w wychowaniu dzieci. Kultywowanie świąt takich jak Dzień Matki, zacieśnia więzy dziecka z rodzicem, jest również podziękowaniem za trud wkładany w wychowanie oraz okazaniem wsparcia i miłości ze strony pociech, dlatego nasi Odkrywcy postanowili wykonać dla ukochanych Mam prezent w postaci zdjęć we własnoręcznie wykonanych okularach i zdradzili nam, że w domu także czekają na Nie prezenty.