Kwietniowe warsztaty w Collegium Da Vinci

12 kwietnia odbyły się kolejne warsztaty w Collegium Da Vinci. I grupa wzięła udział w warsztacie pt. „Programowania bez prądu”, gdzie dzieci poznały podstawowe pojęcia związane z tym tematem. Uczyliśmy się tworzyć komendy i programować proste czynności. II grupa na „Schematach blokowych”, dowiedziała się jak graficznie prezentować rozwiązania różnych problemów. Najmłodsza, III grupa, uczyła się na warsztatach pt. „Przemówienia publiczne”, w jaki sposób naturalnie i swobodnie wypowiadać się przed innymi, panując przy tym nad emocjami i własnym ciałem. Dzieci z wielką chęcią uczestniczą w każdym warsztacie, biorąc w nich aktywny udział. O szczegółach naszego wyjątkowego projektu można poczytać na naszej stronie internetowej w zakładce Projekt Unijny.