Jesienna impreza integracyjna

Jesienna impreza integracyjna na Wyspie Odkrywców. W tym roku zorganizowany został rajd rowerowy dla Odkrywców i całych ich rodzin. Wszyscy rano spotkaliśmy się na parkingu obok przedszkola i wzięliśmy udział w rozgrzewce aby przygotować się na wycieczkę rowerową. Pogoda dopisała więc z uśmiechem na ustach wyruszyliśmy na leśną polanę nad brzegiem Jeziora Swarzędzkiego. Na polanie czekało mnóstwo atrakcji, między innymi tor przeszkód, przeciąganie liny, wspólny taniec czy malowanie buziek. Nie zabrakło także ogniska, kiełbasek i słodkiego poczęstunku. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i do zobaczenia już wkrótce na kolejnej imprezie integracyjnej. Jesteście wspaniali. Udanego weekendu życzy cała kadra Wyspy Odkrywców.
Poniżej znajdą Państwo link do filmiku z rajdu.