Dzień Babci i Dziadka – Leśne Jagódki

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco. Powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.

Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Leśne Jagódki przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt, a przedszkolaki odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane kalendarze. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki oraz pokazać prace plastyczne.