aktualności

tel.: 606 680 141
e-mail: biuro@przedszkolewzielincu.plChętnie odpowiemy na Państwa pytania! Jeśli chcesz być powiadomiony o drzwiach otwartych lub innych wydarzeniach przedszkola, wpisz swój e-mail i telefon kontaktowy.

Prywatne przedszkole w Zielińcu zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Mamy wolne miejsca dla Państwa pociech. Przedszkole prywatne z doświadczoną kadrą która jest w stanie stworzyć najlepsze prywatne przedszkole w okolicy. Swarzędz, Poznań, Zieliniec, Antoninek, Nowa Wieś - to głównie z tych rejonów oczekujemy dzieci, w tym również dwulatków. Przedszkole w Swarzędzu, w Nowej Wsi, w Poznaniu i Zielińcu zaprasza - organizujemy urodzinki dla dzieci, w przedszkolu także zajęcia artystyczne, taneczne oraz język angielski dla dzieci.

Nasz adres

Przedszkole w Zielińcu, ul. Sośnicka 10, 61-058 Poznań.

Dogodny dojazd

z Poznania, jak również ze Swarzędza, Nowej Wsi, Gruszczyna oraz Antoninka (wjazd od ulicy Warszawskiej). Tuż przy budynku naszego przedszkola znajduje się przystanek komunikacji Swarzędz. Dojazd do przedszkola możliwy jest również poznańską komunikacją miejską (autobus nr 66).
o nas       aktualności       program       galeria       dzienniczki       rekrutacja       urodzinki         kontakt